Detaylı bilgi almak istediğiniz hizmetimizin üzerine tıklayın.

İnternet dünyasında markanızı ve işletmenizi en iyi şekilde tanıtan bir websiteniz var mı?

Websitesi artık her işletme için zorunlu bir ihtiyaçtır. Çünkü müşterilerinizin büyük çoğunluğu internetten araştırma yaparak ürün veya hizmet almaktadır. Müşterilerinizin size ulaşmak için başka sitelerden bilgi almak yerine sizin oluşturduğunuz ve sizi en iyi şekilde anlatan bir siteden bilgi almalıdır. Bu yüzden internet sitesi bir marka yada işletmenin demirbaş gereksinimleri arasında yer almalıdır.

Bu arada sadece bir websiteye sahip olmak için alelade bir site yaptırmak size faydadan çok zarar sağlayacaktır. Çünkü insanlar aradıkları ürünler hakkında yeterince bilgi olan, kolay ulaşılabilir, anlaşılır siteleri tercih ederek buralardan bilgi alırlar. Bu yüzden yanlış web tasarım yapılması hem potansiyel müşterilerinizin sizden uzaklaşmasına hem de daha amatör bir işletme olarak görünmenize neden olur.

Fevkalade Dijital olarak yetenekli yazılım ekibimiz, işinde uzman dijital pazarlama uzmanlarımız ile sizin için en iyi web tasarımı sunuyoruz. İnternet sitenizden beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı dinliyor, sizinle beraber en iyi tasarımı uyguluyoruz.

Uyguladığımız web site tasarımlarında şunları sunuyoruz;

 • Mobil cihazlara uygun
 • Farklı ekran çözünürlüklerine uygun (Responsive tasarım)
 • SEO’ya uyumlu
 • Hızlı ve güvenilir
 • Kolay kullanımlı

Daha fazla müşteriye ulaşmak istemez misiniz?

Dijital dünyanın kullanımının artması ile birlikte insanlara ulaşmanın yolu da bu yöne doğru evrildi. Gün geçtikçe daha fazla insanın dahil olduğu internet başlı başına iş ve pazar alanı oldu. Bu yeni alanda hem kendinizi tanıtmak hem de daha fazla müşteriye ulaşmak için en hızlı ve doğru yol dijital reklamlardır.

Dijital reklamlar ile Google gibi arama motorlarına insanların aradığı kelimelere reklam çıkabilir yada Facebook, Instagram gibi sosyal ağlarda ürünlerinizle ilgileneceğini düşündüğünüz kişilere ürünlerinizi satabilirsiniz. Bu sayede insanlar daha kolay ulaşır ve daha hızlı şekilde müşteri olabilir. Dijital reklamların en önemli avantajlarından birisi geleneksel reklamlara nazaran daha uygun olmasıdır. Burada bütçe size bağlıdır ve bütçeniz oranında reklam yapabilirsiniz. Diğer bir özelliği de ölçülebilir olmasıdır. Yapılan harcamanızın nereye gittiğini, ne kadar ilgi gördüğünü hatta e ticaret sistemi ile ne kadar satış sağladığını görebilirsiniz.

Dijital reklamlar beceri ve tecrübe gerektirir. Yanlış yapılan reklamlar hem para kaybına hem de markanızın zedelenmesine yol açabilir. Fevkalade Dijital olarak Google, Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, Linkedin başta olmak üzere tüm dijital platformlarda reklam verebiliriz. Bu sayede siz de daha fazla kişiye ulaşır daha fazla müşteri kazanabilirsiniz.


Markanızı sosyal medyada yeterince iyi tanıtıyor musunuz?

Son yıllarda artan sosyal medya kullanımı ile ülkemizde insanlar günlük televizyon izlediği süre kadar sosyal medyada zaman harcamaktadır. Bu da sosyal medya tarafında doğru konumlanan markalar için büyük fırsatlar doğurmaktadır. Sosyal medyada markanız yada ürününüz ile daha fazla ön planda olmak insanların ulaşabilir olması sizi rakiplerinize göre bir adım öne çıkaracaktır.

Marka ve işletmeler sosyal medyada planlama ve yönetme girişiminde bulunmaları gerekmektedir. Bu hem tanıtım hem marka bilinirliği hem de satış için önemlidir.

Siz uyurken bile satış yapabilen bir mağazanız olmasını istemez misiniz?

E-ticaret çözümlerimiz ile 7 gün 24 saat açık mağazanız olsun. Sattığınız ürün ve hizmetleri daha fazla kişiye istediğiniz zaman satabilirsiniz. E-ticaret sitesi kurulumu ile anahtar teslim online mağazanızı hazır edebiliriz. Tüm ürünlerinizin yer aldığı, isterseniz n11, Gitti Gidiyor, Trendyol gibi pazar yeri ile entegre, kolay, kullanışlı, mobil uyumlu siteniz satışa hazır halde teslim edilir.

Kurulumunu yaptığımız e-ticaret sistemlerinin kullanımı hakkında bilgi veriyoruz. Ayrıca isterseniz sonraki süreçte de yönetim hizmeti ile e-ticaret sisteminizin stok, ürün ve sipariş takibi gibi işlemlerinizi yönetebiliriz.

Fevkalade Dijital olarak e-ticaret çözümlerimizin özellikleri;

 • Mobil cihazlara uygun
 • Farklı ekran çözünürlüklerine uygun (Responsive tasarım)
 • SEO’ya uyumlu
 • Hızlı ve güvenilir
 • Kolay kullanımlı
 • Pazar yerine entegre
 • Muhasebe ve depo yazılımına entegre

Kitleleri peşinden sürükleyen influencerlarla sonuç odaklı bilinirlik yaratın!

Influencer yani diğer adı ile fenomenler bulundukları mecralarda bir çok insan tarafından takip edilen, beğenilen insanlardır. Influencer’ların yaptkları, kullandıkları ürünler ve tanıtımını yaptığı markalar takipçileri/aboneleri tarafından sıkı takip edilmektedir. Bu kişiler ile iş birlikleri yapılarak markanızı ürününüzü yada hizmetinizi tanıtılması işi ise influencer marketing olarak tanımlanmaktadır.

Fevkalade Dijital olarak bu kişiler ile iş birlikleri yapıyoruz. Marka ve ürün tanıtımları, etkinlik organizasyonları gibi bir çok şekilde çalışmalar yapabiliyoruz. Burada önemli olan fayda sağlamak istediğiniz konu ve amacınız. Buna bağlı olarak proje üretilir ve uygulamaya geçilir. Detaylı bilgi ve projelendirme için lütfen iletişime geçin.

Arama motorlarında ilk sıralarda olmak mağazanızı en işlek caddeye taşımak gibidir!

SEO (Search Engine Optimization) arama motoru optimizasyonu olarak geçer ve belirlediğiniz aramalarda sitenizin en üstlerde yer almasını sağlamk üzere yapılan çalışmalardır. Bu çalışmalar ile belirlediğiniz kelimelerde en üstte çıkar ve daha fazla kişiye ulaşırsınız. Çünkü yapılan araştırmaya göre internette arama yapanların %90’ı sadece sonuçların ilk sayfasına bakıyor. Bu nedenle ilk sayfa ve ilk sıralarda olmak aynı zamanda daha fazla bilinirlik, daha fazla satış anlamına gelmektedir.

Fevkalade dijital olarak SEO konusunda bir çok marka ile çalışmaktayız. Yaptığımız çalışmalar yükselme garantilidir. Belirlediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralarda yer alır daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve teklif almak için lütfen iletişime geçin.

Ürün ve haberlerinizi basında yeterince duyuramıyor musunuz?

Basın bülteni, anlatmak istediği konuyu mesaj olarak içeren, kurum, kuruluş veya kişiler hakkında gelişmeleri ilgili kişilere duyurmak amacıyla yapılan yazın türüdür. Bu bağlamda özellikle basında yer almasını istediğiniz konuların metin olarak ele paylaşılmasını kapsamaktadır.

Fevkalade Dijital olarak özellikle kurumların yeni ürün, hizmet ve buluşlarını duyurduğu, düzenledikleri etkinlik ve sosyal kampanyaları paylaştığı basın bülteni konusunda hizmet vermekteyiz. Basın bültenini, Türkiye çapında faaliyet gösteren 600 haber sitesine, yayın garantisi ile sunuyoruz. Detaylı bilgi ve teklif almak için lütfen iletişime geçin.

Markanız hakkında internette neler konuşuluyor?

İnternette kullanıcıların yaptığı ve araştırdığı konulardan birisi de deneyimler. Yani bir ürün yada hizmet ile ilgili deneyimleri paylaşıyor, eleştiri, yorum ve hatta karalamaya kadar giden şekilde paylaşımlar yapabiliyorlar. Bu yüzden markanızın, işletmenizin hakkında çıkanları takip ederek gerekli durumlarda açıklama yapmanız gerekmektedir.

Fevkalade Dijital olarak neler yapıyoruz?

 • Medya Takibi: Geleneksel ve dijital medyada markanızı, ürününüzü yada şahsınızı takip ederek hakkınızda çıkan haber ve paylaşımları size raporlayabiliyoruz.
 • Şikayet Yönetimi: Markanız yada ürününüz ile ilgili yapılan şikayetleri takip ederek müşteri memnuniyetinizi artırabilir ve olumlu yönde avantaj sağlayabilirsiniz.
 • İçerik Kaldırma: Telifli içeriklerinizi ve markanızı karalayan içerikleri yasal çerçeveler dahilinde hakkınızı savunarak kaldırılmasını sağlıyoruz.

Dijital çalışmalarınızı denetleyebiliyor musunuz?

Dijital dünyadaki yaptığınız yatırımları inceleyip, doğru yapılıp yapılmadığından emin olabiliyor musunuz? Eğer cevabınız “hayır”sa sizin için bu hizmetimiz tam yerinde olacaktır.

Dijital dünyadaki varlıklarınızı, hesaplarınızı, reklamlarınızı, yatırımlarınızı inceleyelim aksaklık, sorun var mı? hayal ettiniz seviyede misiniz? söyleyelim. Eksik noktalarınızı tespit ederek daha iyi olması için öneri de bulunurken, doğru yapılanları belirleyip yatırımı artırmanızı tavsiye edelim.

Detaylı bilgi ve teklif almak için lütfen iletişime geçin.

  1. DİNLE

  Sizi ve isteklerinizi can kulağıyla dinleriz.

  2. ARAŞTIR

  Markanızı ve sektörünüzü araştırıp analiz ederiz.

  3. TASARLA

  Sizin için en doğru çözümleri tasarlayıp uygularız.

  4. ETKİLE

  Hedef kitlenize etkileyici bir erişim sağlarız.

  “Birlikte düşünüyor, birlikte üretiyoruz.”

  Sizin için de fevkalade işler yapalım

  TEKLİF AL